Конституційний суд Чехії зобов’язав уряд пустити президента на саміт НАТО

Конституційний суд Чехії вирішив, що уряд повинен дозволити президентові брати участь у липневому саміті НАТО в Анкарі. Це сталося після конфлікту між президентом та урядом щодо участі Чехії у саміті. Суд визначив, що участь президента у таких заходах є важливою та має бути забезпечена.

Більше від автора

Збірна Парагваю на чемпіонаті світу оскаржує суддівство іншого матчу

Кремль готує мобілізацію руками нових депутатів Думи

Залишити відповідь

Останні коментарі

Немає коментарів до показу.

Новини світу