Іран заявив про “прогрес” у перемов зі США

Іран, Катар і Пакистан оголосили про успішний перший раунд переговорів зі США в Швейцарії. Під час зустрічі обговорювали підготовку до укладення остаточної угоди, зокрема, зупинення санкцій на продаж іранської нафти та розморожування активів Ірану. Також домовилися про безпечний прохід суден через Ормузьку протоку. Посередники з Катару і Пакистану заявили про позитивну атмосферу переговорів і досягнутий прогрес. Створено Комітет високого рівня для політичного нагляду за процесом між США та Іраном. Технічні переговори триватимуть у Швейцарії, а також планується створення групи для усунення конфліктів у Лівані. Тривають бойові дії між Ізраїлем та Хезболлою, незважаючи на угоду про припинення вогню. Президент США Дональд Трамп погрожує контролювати Ормузьку протоку, якщо не буде досягнуто домовленостей з Іраном.

Більше від автора

В Москві заявили про масовану атаку дронів

Війна з Іраном обійшлася Пентагону в 40 млрд доларів – CNN

Залишити відповідь

Останні коментарі

Немає коментарів до показу.

Новини світу