Іран заявив про “прогрес” у переговорах зі США

Іран, Катар і Пакистан заявили про досягнутий прогрес після перших переговорів зі США в Швейцарії. Делегації обговорили підготовку до укладення остаточної угоди, включаючи заморожені активи Ірану та санкції на продаж нафти. Сторони також домовилися про безпечний прохід суден через Ормузьку протоку. Посередники з Катару та Пакистану відзначили позитивну атмосферу переговорів та досягнутий прогрес. Було ухвалено рішення створити Комітет високого рівня для нагляду за процесом та розроблено план досягнення остаточної угоди протягом 60 днів. Технічні переговори триватимуть до кінця тижня, а також планується створення групи з усунення конфліктів у Лівані. Проте, після погроз президента США Дональда Трампа щодо контролю над Ормузькою протокою, переговори можуть ускладнитися.

Більше від автора

Війна з Іраном обійшлася Пентагону в 40 млрд доларів – CNN

Трамп накинувся на NYT за сумніви стосовно “успіху” війни з Іраном

Залишити відповідь

Останні коментарі

Немає коментарів до показу.

Новини світу