Іран, Катар і Пакистан заявили про досягнутий прогрес після перших переговорів зі США в Швейцарії. Делегації обговорили підготовку до укладення остаточної угоди, включаючи заморожені активи Ірану та санкції на продаж нафти. Сторони також домовилися про безпечний прохід суден через Ормузьку протоку. Посередники з Катару та Пакистану відзначили позитивну атмосферу переговорів та досягнутий прогрес. Було ухвалено рішення створити Комітет високого рівня для нагляду за процесом та розроблено план досягнення остаточної угоди протягом 60 днів. Технічні переговори триватимуть до кінця тижня, а також планується створення групи з усунення конфліктів у Лівані. Проте, після погроз президента США Дональда Трампа щодо контролю над Ормузькою протокою, переговори можуть ускладнитися.
- Домашня
- Новини світу
- Іран заявив про “прогрес” у переговорах зі США
Опублікувати у
Новини світу
Іран заявив про “прогрес” у переговорах зі США
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини світу
У Катарі стався вибух на заводі з переробки СПГ: 54 поранених, 18 зниклих
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини світу
Трамп накинувся на NYT за сумніви стосовно “успіху” війни з Іраном
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини світу
Війна з Іраном обійшлася Пентагону в 40 млрд доларів – CNN
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини спорту
Нічия Уругваю та історичний успіх Єгипту: підсумки дня на ЧС
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Відео
22 червня 1941 року війна прийшла в життя мільйонів українців — із руйнуваннями, втратами й болем.
Опубліковано
admin
Війна з Іраном обійшлася Пентагону в 40 млрд доларів – CNN
