Іран атакував об’єкти США в Кувейті та Бахрейні

Іран відповів на удари США по своїй країні, наносячи удари ракетами та безпілотниками по військових об’єктах США в Кувейті та Бахрейні. Ця інформація була поширена американським телеканалом CNN за посиланням на КВІР та іранський державний телеканал Press TV. Удари США порушили режим припинення вогню і спричинять зупинення дипломатичних процесів, заявили в КВІР. Іранські військові заявили, що їхні удари були спрямовані на важливі об’єкти військової інфраструктури США в області, зокрема авіабазу в Кувейті та штаб П’ятого флоту США в Бахрейні. Іран обіцяє “нищівну відповідь” американським військовим. Варто зазначити, що американські військові також здійснили удари по цілях в Ірані у відповідь на попередні атаки.

Більше від автора

На Кубані в РФ після атаки дронів палає НПЗ

Трамп назвав “найсерйознішу загрозу” для США

Залишити відповідь

Останні коментарі

Немає коментарів до показу.

Новини світу