У главі уряду України Юлії Свириденко разом з керівниками МВС та МЗС показали 60 керівникам дипломатичних місій наслідки однієї з найбільших атак Росії, у тому числі пошкоджену будівлю Кабінету міністрів. Свириденко зазначила, що ця атака означає новий етап війни, де Росія збільшила кількість ударів по цивільних об’єктах перед зимою. Вона підкреслила, що Росія не бажає миру і вбиває невинних людей, включаючи дітей. Дипломати були запрошені для підтримки України у боротьбі за свою незалежність, а також для підсилення санкцій проти Росії та підтримки держави в цій складній ситуації.
- Домашня
- Новини України
- Іноземним дипломатам показали пошкоджену атакою РФ будівлю Кабміну
Опублікувати у
Новини України
Іноземним дипломатам показали пошкоджену атакою РФ будівлю Кабміну
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
Обмін полоненими: додому повернулися батько і син
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Сирський назвав кількість окупантів в Україні
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
РФ атакувала багатоповерхівку у Запоріжжі
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини світу
Захоплений танкер “тіньового флоту РФ” доставлений у води поблизу Марселя
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини світу
Казахстан скоротив видобуток нафти та газу після ударів по ГПЗ у Росії
Опубліковано
admin
Медицина має працювати для людей у кожній громаді. Віктор Ляшко
