Генеральний директор футбольного клубу “Шахтар” Сергій Палкін висловив своє незадоволення роботою суддів у нещодавніх матчах своєї команди. Він вважає, що арбітри приймають несправедливі рішення, які впливають на результат гри. Палкін закликав керівництво Федерації футболу України провести публічне й прозоре розслідування цієї ситуації. Він наголосив на важливості справедливості та об’єктивності у вирішенні спортивних питань і попередив, що така ситуація може викликати міжнародний скандал. Палкін сподівається, що у влади, відповідальні за суддівство, буде розуміння наслідків і вони вживуть необхідних заходів для виправлення ситуації.
- Домашня
- Новини спорту
- Гендиректор Шахтаря висловив претензії до роботи арбітрів
Опублікувати у
Новини спорту
Гендиректор Шахтаря висловив претензії до роботи арбітрів
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини спорту
Клуб, що залишив УПЛ, оголосив про відхід спортивного директора
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Чемпіонат світу-2026: анонс тринадцятого дня – найкраща можливість для Роналду забити
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Алжир дотиснув Йорданію наприкінці матчу
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини спорту
Клуб, що залишив УПЛ, оголосив про відхід спортивного директора
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини культури
У Йолки, яка виїхала в РФ, знайшли майно в Україні
Опубліковано
admin
Атака на Київ: можливі перебої з оплатою проїзду
