Сеск Фабрегас і Хав’єр Дзанетті стали учасниками естафети олімпійського вогню.
Зазначається, що випускник Барселони та колишній капітан Інтера, а нині директор “нерадзуррі”, здійснили естафету від району Бергамо до Комо. У місті Таппа факел на площі Кавур запалив тренер команди Комо Сеск Фабрегас, а раніше цю роль виконував Хав’єр Дзанетті. Зазначимо, що чемпіон світу 2010 року став першим із кількох колишніх міжнародних спортсменів, хто сьогодні ніс вогонь. За ним йшли шведська гірськолижниця Фріда Гансдоттер, французький біатлоніст Мартен Фуркад і японський фехтувальник Юкі Ота.
- Домашня
- Новини світу
- Ексгравці Барселони й Інтера взяли участь в естафеті олімпійського вогню
Опублікувати у
Новини світу
Ексгравці Барселони й Інтера взяли участь в естафеті олімпійського вогню
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини світу
Росія переслідує західні супутники на орбіті – ЗМІ
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини світу
Гостра фаза. В РФ офіційно визнали дефіцит палива
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини світу
Кремль готує мобілізацію руками нових депутатів Думи
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини України
Зеленський доручив завдавати ударів по РФ на випередження
Опубліковано
admin
Комбінована нічна атака: скільки цілей збила ППО
