Азов повертається в Маріуполь, але поки що через розвідувально-ударний комплекс. Про це 1-й корпусу НГУ Азов повідомив на своїй Facebook-сторінці.
“Пілоти 1-го корпусу НГУ Азов патрулюють дороги на глибину 160 км від лінії бойового зіткнення. В об’єктиві камер розвідувально-ударних комплексів – Маріуполь і військові цілі окупантів”, – пояснили військові.
Вони зазначають, що ворог використовує українські дороги в місті і на його околицях для переміщення особового складу та іншого військового обладнання.
В повідомленні сказано, що Азов продовжує створення “санітарної зони” для російської логістики.
“Азовці” обіцяють, що глибина ударів зростатиме.
“Азов вже патрулює рідний Маріуполь. Поки що з неба. Але далі буде”, – наголосили українські захисники.
- Домашня
- Новини України
- Азов заявив, що його розвіддрони вже в Маріуполі
Опублікувати у
Новини України
Азов заявив, що його розвіддрони вже в Маріуполі
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
Відключення світла поширились на вісім областей
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
На Житомирщині ексдиректора держпідприємства підозрюють у мільйонних збитка
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Генштаб оцінив ситуацію на фронті
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини України
На Житомирщині ексдиректора держпідприємства підозрюють у мільйонних збитка
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Відео
Ексдиректор держпідприємства отримав підозру через оборудки з каменем габро на 71 млн грн
Опубліковано
admin
