У понеділок російські агресори атакували виробничі об’єкти Нафтогазу на Полтавщині. А удари по об’єктах на Сумщині ще тривають. Про це повідомила пресслужба компанії 9 лютого.
“Росіяни другу добу поспіль атакують нафтогазові об’єкти Групи Нафтогаз. Упродовж доби ворог знову обстріляв наші виробничі активи на Полтавщині та здійснив нові масовані атаки на Сумщині, що тривають і зараз”, – йдеться у повідомленні.
Постраждалих немає, однак є пошкодження та руйнування обладнання. На місці ударів працюють підрозділи ДСНС та інші служби. Після стабілізації безпекової ситуації фахівці розпочнуть ліквідацію наслідків атаки.
Вказано, що це вже 20 атака на інфраструктуру Нафтогазу від початку року.
- Домашня
- Новини України
- Атаковано об’єкти Нафтогазу у двох областях
Опублікувати у
Новини України
Атаковано об’єкти Нафтогазу у двох областях
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
РФ атакувала інфраструктуру Одещини: є потерпілі
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
У Москві жаліються на атаку дронів
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Літак з Білорусі “залетів” в Україну: “Флеш” повідомив про фейк
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини України
Літак з Білорусі “залетів” в Україну: “Флеш” повідомив про фейк
Опубліковано
admin
Житло для бахмутян: у Києві обговорили проєкт нового кварталу
