У Запоріжжі відновили енергопостачання 10 тисяч споживачів, знеструмлених через атаки окупантів. Про це повідомило Запоріжжяобленерго.
“Сьогодні через чергову ворожу атаку на обласний центр мали нові пошкодження в наших електромережах. Для відновлення електропостачання знеструмлених споживачів мали виконати певні технологічні операції, які, на жаль, означали короткочасне знеструмлення ще низки споживачів. Загалом йшлося про понад 10 тисяч осель, що залишилися без електропостачання”, – йдеться у повідомленні.
Зазначається, що станом на 20:30 роботи завершені. Тривають роботи з відновлення електропостачання кількох населених пунктів Запорізького району, знеструмлених сьогодні через обстріли.
.
- Домашня
- Новини України
- У Запоріжжі відновили подачу електроенергії після російського обстрілу
Опублікувати у
Новини України
У Запоріжжі відновили подачу електроенергії після російського обстрілу
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
У Запоріжжі “приліт” КАБів, є поранені
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Президент підтвердив ураження двох НПЗ в Росії
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Зеленський зробив заяву до 30-річчя Конституції
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Відео
Зміни до Конституції та шлях до ЄС: що готує Верховна Рада | Олександр Корнієнко
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Відео
Історія незламності: як боєць Нацгвардії повернувся у стрій після поранення | “Герої”
Опубліковано
admin
Видобуток нафти в Росії скорочується другий місяць поспіль
