В усіх регіонах України у понеділок, 2 лютого, застосовуватимуть погодинні відключення електроенергії та обмеження потужності для промислових споживачів. Про це повідомила пресслужба Укренерго.
В компанії нагадали, що причина таких обмежень – наслідки російських ракетно-дронових атак на енергетичні об’єкти.
“Ситуація в енергосистемі може змінитись. Час та обсяг застосування відключень за вашою адресою – дізнавайтесь на офіційних сторінках обленерго у вашому регіоні” – додали в Укренерго.
Окремо енергетики нагадали про необхідність ощадливого споживання електроенергії у разі наявності.
Укренерго оцінило стан енергосистеми після аварії
- Домашня
- Новини України
- Укренерго заявило про відключення на понеділок
Опублікувати у
Новини України
Укренерго заявило про відключення на понеділок
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
800 тисяч цілей: Федоров оцінив роботу СБС
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
РФ захопила три кілометри на Сумщині – DeepState
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
ЗСУ знищили 18 ворожих танків за одну спецоперацію
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини культури
Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на 23 червня 2026 року
Опубліковано
admin
Епштейн міг працювати на РФ та збирати компромат на світових лідерів – ЗМІ
