Київ поступово відновлює системи життєзабезпечення міста після аварійної ситуації в енергосистемі України. Про це повідомив голова Київської міської державної адміністрації Віталій Кличко.
Аварія призвела до зупинки роботи систем водо- та теплопостачання міста.
За словами міського голови, на лівому березі постачання води вже відновили.
Нині на зниженому тиску система водопостачання працює в Голосіївському, Печерському та Шевченківському районах, розповів він.
“Без опалення нині 3419 багатоповерхівок – переважно на правому березі столиці… Комунальники й енергетики працюють над відновленням надання необхідних послуг киянам”, – зазначив Кличко.
- Домашня
- Новини Києва
- У Києві відновлюють системи життєзабезпечення
Опублікувати у
Новини Києва
У Києві відновлюють системи життєзабезпечення
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини Києва
Кілька районів Києва залишилися без світла
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини Києва
На Майдані люди протестують проти маршу на підтримку ЛГБТ-спільноти
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини Києва
Метадон у милі та буряках: викрито постачання наркотиків до Київського СІЗО
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини спорту
Українські тенісисти не зіграють у чоловічому розряді Вімблдону
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
На Харківщині депутат “евакуював” до тещі майна громади на 14,5 млн грн
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
На Харківщині депутат “евакуював” до тещі майна на 14,5 млн грн
Опубліковано
admin
Майже 5 млн переселенців в Україні: як держава планує допомагати ВПО? Павло Фролов | ЕКСКЛЮЗИВ
