У всіх районах Києва відсутнє водоспотачання. Про це повідомив Київводоканал у Фейсбук в суботу, 31 січня.
“У зв’язку з аварією в енергосистемі наразі відсутнє водопостачання в усіх районах міста. На цей момент енергетики спільно з фахівцями Київводоканалу працюють у посиленому режимі, щоб якнайшвидше відновити електроживлення об’єктів водопровідно-каналізаційного господарства та повернути водопостачання киянам”, – йдеться у повідомленні.
У компанії обіцяють додатково інформувати про подальший розвиток ситуації та терміни відновлення послуг.
- Домашня
- Новини Києва
- Київ залишився без води через аварію в енергосистемі
Опублікувати у
Новини Києва
Київ залишився без води через аварію в енергосистемі
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини Києва
Київська електричка відновлює рух повним кільцем навколо столиці
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини Києва
Кілька районів Києва залишилися без світла
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини Києва
На Майдані люди протестують проти маршу на підтримку ЛГБТ-спільноти
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини України
Зеленський доручив завдавати ударів по РФ на випередження
Опубліковано
admin
Ворожа піхота під прицілом FPV-операторів «Альфи» СБУ
