Внаслідок атаки РФ на Тернопільщині знеструмлені 280 000 споживачів, обласний центр залишився без води. Про це 23 грудня повідомила Тернопільська ОВА.
Зазначається, що у Тернополі через аварійні відключення електроенергії знеструмлені об’єкти Тернопільводоканалу. Як наслідок, у місті тимчасово відсутнє централізоване водопостачання.
Об’єкти підключають до резервних джерел живлення.
Як повідомлялося, Росія масовано атакує українську енергетичну інфраструктуру, в низці областей запроваджені аварійні відключення світла.
- Домашня
- Новини України
- Тернопіль залишився без води, в області знеструмлено 280 тис. споживачів
Опублікувати у
Новини України
Тернопіль залишився без води, в області знеструмлено 280 тис. споживачів
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
Удар по Запоріжжю: число поранених різко зросло
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Сибіга озвучив урок Анкориджа для Росії
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Зеленський ініціював нову державну нагороду – орден Європи
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини спорту
Модріч прокоментував майбутню зустріч з португальською збірною
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини світу
У Росії арештували “ветерана”, який пригрозив Путіну заколотом
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Промоутер озвучив кандидатуру на прощальну битву Усика
Опубліковано
admin
Треба реагувати: Зеленський прокоментував атаку РФ
