У Росії планують ввести нове обмеження для абонентів мобільних операторів – 24-годинний “період охолодження”, під час якого не буде доступний мобільний інтернет і SMS. Ця ініціатива стосуватиметься користувачів, які перебували в міжнародному роумінгу або не користувалися SIM-карткою протягом більше ніж 72 години. Мета запровадження цього обмеження – боротьба з використанням SIM-карт у безпілотниках, які можуть атакувати російську інфраструктуру, а також запобігання створенню “сімок” за кордоном з подальшою активацією в Росії. Проте експерти вважають, що цей захід не гарантує повного захисту від атак безпілотників.
- Домашня
- Новини світу
- У Росії на добу вимкнуть мобільний інтернет – ЗМІ
Опублікувати у
Новини світу
У Росії на добу вимкнуть мобільний інтернет – ЗМІ
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини світу
Скандал з Ощадбанком: Генпрокурор Угорщини піде у відставку
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини світу
Ракети знищили завод у Бєлгородській області – соцмережі
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини світу
Росіяни вимагають якнайшвидше закінчити війну будь-яким способом – ЗМІ
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Відео
Культурні діалоги: як прифронтові територіальні громади вибудовують стійкість під час війни?
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Відео
США тиснуть на росію: санкції, мир та роль білорусі | Ігор Чаленко
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини культури
Помер продюсер, який відкрив світові Вітні Г’юстон
Опубліковано
admin
Росія атакувала енергооб’єкти у чотирьох областях
