Двоє агентів ФСБ були ув’язнені на Черкащині за вчинення підпалів, а їх майно було конфісковано. За інформацією СБУ, зловмисників затримали у серпні 2024 року, коли вони намагалися пошкодити сигнальну установку Укрзалізниці. Виявилося, що один з агентів був дезертиром з української військової частини, який почав працювати на російську спецслужбу за обіцянки “швидкого заробітку”. Разом зі своїм компліцем вони підпалювали релейні шафи на залізничних магістралях, фотографували ці дії та відправляли відео до ФСБ. Суд визнав їх винними у диверсії, вчиненій в умовах воєнного стану.
- Домашня
- Новини України
- Вчиняли підпали на Черкащині: двоє агентів РФ отримали 15 років тюрми
Опублікувати у
Новини України
Вчиняли підпали на Черкащині: двоє агентів РФ отримали 15 років тюрми
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
Генштаб: На фронті різко зросла інтенсивність боїв
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
В Україні викрили мережу онлайн-казино з обігом 141 млн грн
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
На будівництві захисних споруд для Зміївської ТЕС розікрали понад 8 млн
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини світу
Вдавав із себе туриста: у Молдові затримали співробітника ФСБ
Опубліковано
admin
