У Сумах через знеструмлення одного з об’єктів КП Міськводоканал тимчасово обмежили подачу води. Частина міста отримує воду з пониженим тиском за графіком. Мешканцям району Хіммістечка, Басів, а також деяких вулиць вода буде подаватися з 05:00 до 10:00. Подачу води у звичайному режимі пообіцяли відновити після відновлення енергопостачання. Також у зв’язку з відсутністю електроенергії курсують лише тролейбуси з автономним ходом, а автобуси працюють за звичним розкладом.
- Домашня
- Новини України
- У Сумах обмежили подачу води через знеструмлення
Опублікувати у
Новини України
У Сумах обмежили подачу води через знеструмлення
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
СБС знищили безпілотні катери РФ із системами Starlink – “Флеш”
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Шахраї зібрали понад мільйон гривень, видаючи себе за відомі фонди
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Привласненні майна на 300 млн: викрито схему за участю екстоппосадовця
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Відео
Миколаївщина під обстрілами: розмінування, відбудова та нові виклики | Віталій Кім
Опубліковано
admin
Повітряні сили розкрили подробиці нічної атаки
