У Сумах через знеструмлення одного з об’єктів КП Міськводоканал тимчасово обмежили подачу води. Частина міста отримує воду з пониженим тиском за графіком. Мешканцям району Хіммістечка, Басів, а також деяких вулиць вода буде подаватися з 05:00 до 10:00. Подачу води у звичайному режимі пообіцяли відновити після відновлення енергопостачання. Також у зв’язку з відсутністю електроенергії курсують лише тролейбуси з автономним ходом, а автобуси працюють за звичним розкладом.
- Домашня
- Новини України
- У Сумах обмежили подачу води через знеструмлення
Опублікувати у
Новини України
У Сумах обмежили подачу води через знеструмлення
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
Сибіга зустрівся з генсеком ОЕСР у Києві
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Внаслідок атаки РФ по узбережжю Одеси загинула жінка
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Зеленський проігнорує конференцію в Польщі
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Відео
Поліція викрила зловмисників, які виманили понад мільйон гривень, обіцяючи фейкову допомогу
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Відео
Нацполіція затримала ще одного учасника підготовки замовного вбивства працівника ГУР
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Відео
Черги до Польщі та ремонт КПП: що чекає на подорожніх | Андрій Демченко
Опубліковано
admin
Повітряні сили розкрили подробиці нічної атаки
