Українські військові здійснили точні удари за допомогою крилатих ракет Нептун по енергетичних об’єктах в Росії, країні-агресору. За інформацією ВМС ЗСУ, ракети були спрямовані на Орловську теплоелектроцентраль та електричну підстанцію у Новобрянську. Ці об’єкти забезпечували енергією військові підприємства регіону, тому їхнє виведення з ладу було серйозним ударом по логістиці окупантів. Військові зауважили, що жоден тил ворога не є безпечним.
- Домашня
- Новини України
- Орловську ТЕЦ атакували ракети Нептун – ВМС
Опублікувати у
Новини України
Орловську ТЕЦ атакували ракети Нептун – ВМС
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
Біля Криму сталася серія землетрусів
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
ППО знешкодила 79 з 88 дронів РФ
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Дрон РФ поцілив по будинку багатодітної родини на Сумщині, є загиблі
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Відео
1 загиблий та 3 поранених внаслідок вечірнього ракетного удару по цивільній інфраструктурі Одещини.
Опубліковано
admin
Українські традиції VS Хеловін: що обирають народні обранці?
