Генеральний директор футбольного клубу “Шахтар” Сергій Палкін висловив своє незадоволення роботою суддів у нещодавніх матчах своєї команди. Він вважає, що арбітри приймають несправедливі рішення, які впливають на результат гри. Палкін закликав керівництво Федерації футболу України провести публічне й прозоре розслідування цієї ситуації. Він наголосив на важливості справедливості та об’єктивності у вирішенні спортивних питань і попередив, що така ситуація може викликати міжнародний скандал. Палкін сподівається, що у влади, відповідальні за суддівство, буде розуміння наслідків і вони вживуть необхідних заходів для виправлення ситуації.
- Домашня
- Новини спорту
- Гендиректор Шахтаря висловив претензії до роботи арбітрів
Опублікувати у
Новини спорту
Гендиректор Шахтаря висловив претензії до роботи арбітрів
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини спорту
Манчестер Сіті компенсує Челсі перехід наступника Гвардіоли
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Хрговіч обіцяє влаштувати суворий іспит для Ітауми
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Перша ракетка світу поділився секретом успішних виступів
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини культури
Помер продюсер, який відкрив світові Вітні Г’юстон
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини світу
Скандал з Ощадбанком: Генпрокурор Угорщини піде у відставку
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Манчестер Сіті компенсує Челсі перехід наступника Гвардіоли
Опубліковано
admin
Атака на Київ: можливі перебої з оплатою проїзду
