Новий посол Німеччини в Україні, Гайко Томс, розпочав свою дипломатичну місію в Києві, представивши вірчі грамоти українському МЗС. Під час зустрічі обговорювали ключові напрями співпраці, включаючи підтримку ЗСУ та наслідки обстрілів. Томс підтвердив підтримку незмінного союзника України у військових, економічних та гуманітарних питаннях. Він є досвідченим дипломатом з міжнародним досвідом. Попередній посол Мартін Єґер стає керівником Федеральної розвідувальної служби Німеччини.
- Домашня
- Новини світу
- Новий посол Німеччини взявся до роботи в Києві
Опублікувати у
Новини світу
Новий посол Німеччини взявся до роботи в Києві
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини світу
Японія уп’ятеро підвищила вартість віз для іноземців
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини світу
Путін і Лукашенко обговорять “погрози” Зеленського
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини світу
Винні націоналісти: Навроцький відповів Зеленському
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини спорту
Українські тенісисти не зіграють у чоловічому розряді Вімблдону
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
На Харківщині депутат “евакуював” до тещі майна громади на 14,5 млн грн
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
На Харківщині депутат “евакуював” до тещі майна на 14,5 млн грн
Опубліковано
admin
Літак Трампа ледь не зіткнувся з пасажирським Airbus – ЗМІ
