Новий посол Німеччини в Україні, Гайко Томс, розпочав свою дипломатичну місію в Києві, представивши вірчі грамоти українському МЗС. Під час зустрічі обговорювали ключові напрями співпраці, включаючи підтримку ЗСУ та наслідки обстрілів. Томс підтвердив підтримку незмінного союзника України у військових, економічних та гуманітарних питаннях. Він є досвідченим дипломатом з міжнародним досвідом. Попередній посол Мартін Єґер стає керівником Федеральної розвідувальної служби Німеччини.
- Домашня
- Новини світу
- Новий посол Німеччини взявся до роботи в Києві
Опублікувати у
Новини світу
Новий посол Німеччини взявся до роботи в Києві
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини світу
Україна і Молдова вже окремо рухатимуться до ЄС – Фон дер Ляєн
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини світу
Білоруська опозиція попередила Київ про підготовку Лукашенка до війни
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини світу
США дозволили продаж іранської нафти
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини світу
Україна і Молдова вже окремо рухатимуться до ЄС – Фон дер Ляєн
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Відео
Перевірки в ТЦК: мобілізація в Україні має бути законною | ТОПТЕМА
Опубліковано
admin
Літак Трампа ледь не зіткнувся з пасажирським Airbus – ЗМІ
