У Сербії прокуратура звинуватила 13 осіб, серед яких колишній міністр, у причетності до обвалу навісу залізничного вокзалу у Новому Саді минулого року. Серед звинувачених – колишній міністр будівництва Горан Весіч та його помічник. Їм пред’явлено звинувачення у порушенні громадської безпеки за введення в експлуатацію будівлі без дозволу та недбале утримання конструкції. Додаткові обвинувачення стосуються порушень під час реконструкції вокзалу.
- Домашня
- Новини світу
- У Сербії ексміністра та ще 12 осіб звинуватили у трагедії на вокзалі
Опублікувати у
Новини світу
У Сербії ексміністра та ще 12 осіб звинуватили у трагедії на вокзалі
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини світу
Путін відреагував на удари ЗСУ по Криму
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини світу
Трамп заявив про рекордний трафік нафти по Ормузу
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини світу
Паливна криза дісталася головного нафтового регіону Росії
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини культури
Олена Тополя зізналася, що її не влаштовувало в шлюбі з Тарасом Тополею
Опубліковано
admin
У РФ рекордно зросла оптова ціна бензину після ударів по НПЗ
