У програмі “Контракт 18-24” вперше дівчата підписали контракт із 92-ю окремою штурмовою бригадою імені Івана Сірка. Ці дівчата будуть працювати операторами безпілотних літальних апаратів. Програма спрямована на привертання молодих українців віком від 18 до 24 років до військової служби за допомогою фінансових та соціальних стимулів. Учасники отримують підготовку за стандартами НАТО, житлове забезпечення та соціальні гарантії. Кожен учасник отримує до одного мільйона гривень, а також можливі додаткові грошові виплати до 120 тисяч гривень.
- Домашня
- Новини України
- Контракт 18-24 вперше підписали дівчата
Опублікувати у
Новини України
Контракт 18-24 вперше підписали дівчата
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
Удар по Запоріжжю: стали відомі деталі
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
РФ атакувала Запоріжжя і Харків: що відомо
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Війна орденів. Найглибша криза України з Польщею
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини світу
“Орденопад” триває: від нагород відмовився польський віцемаршалок
Опубліковано
admin
Прем’єр Грузії заявив про підготовку держперевороту “за участю СБУ”
