Екс-голову Хмельницької МСЕК Тетяну Крупу, яку підозрюють у незаконному збагаченні, внесли заставу у розмірі 20 мільйонів гривень. Суд змінив запобіжний захід у вигляді тримання під вартою на заставу та поклав на неї ряд обов’язків, включаючи здачу паспортів та носіння електронного браслета. Прокуратура зауважила, що наразі не виявлено порушень з її боку у виконанні умов застави. Сторона захисту надала документи про внесення повної суми застави та виконання всіх судових обов’язків.
- Домашня
- Новини України
- За ексочільницю Хмельницької МСЕК внесли заставу
Опублікувати у
Новини України
За ексочільницю Хмельницької МСЕК внесли заставу
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
Генштаб оприлюднив дані щодо боїв на фронті
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Удар по Запоріжжю – двоє загиблих, семеро поранених
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Дрон РФ поцілив по іноземному судну, є втрати
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини спорту
Нічия Уругваю та історичний успіх Єгипту: підсумки дня на ЧС
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Відео
22 червня 1941 року війна прийшла в життя мільйонів українців — із руйнуваннями, втратами й болем.
Опубліковано
admin
Сікорський: Путін насміхається з Трампа
