У главі уряду України Юлії Свириденко разом з керівниками МВС та МЗС показали 60 керівникам дипломатичних місій наслідки однієї з найбільших атак Росії, у тому числі пошкоджену будівлю Кабінету міністрів. Свириденко зазначила, що ця атака означає новий етап війни, де Росія збільшила кількість ударів по цивільних об’єктах перед зимою. Вона підкреслила, що Росія не бажає миру і вбиває невинних людей, включаючи дітей. Дипломати були запрошені для підтримки України у боротьбі за свою незалежність, а також для підсилення санкцій проти Росії та підтримки держави в цій складній ситуації.
- Домашня
- Новини України
- Іноземним дипломатам показали пошкоджену атакою РФ будівлю Кабміну
Опублікувати у
Новини України
Іноземним дипломатам показали пошкоджену атакою РФ будівлю Кабміну
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Без категорії
РФ атакувала АЗС у Запоріжжі та на Харківщині
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
ВМС знищили катер росіян на Тендрівській косі
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Атака на Волгоград: подробиці удару Фламінго
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини спорту
Збірна Іспанії стала автором історичного досягнення ЧС-2026
Опубліковано
admin
Медицина має працювати для людей у кожній громаді. Віктор Ляшко
