У главі уряду України Юлії Свириденко разом з керівниками МВС та МЗС показали 60 керівникам дипломатичних місій наслідки однієї з найбільших атак Росії, у тому числі пошкоджену будівлю Кабінету міністрів. Свириденко зазначила, що ця атака означає новий етап війни, де Росія збільшила кількість ударів по цивільних об’єктах перед зимою. Вона підкреслила, що Росія не бажає миру і вбиває невинних людей, включаючи дітей. Дипломати були запрошені для підтримки України у боротьбі за свою незалежність, а також для підсилення санкцій проти Росії та підтримки держави в цій складній ситуації.
- Домашня
- Новини України
- Іноземним дипломатам показали пошкоджену атакою РФ будівлю Кабміну
Опублікувати у
Новини України
Іноземним дипломатам показали пошкоджену атакою РФ будівлю Кабміну
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
Генштаб назвав втрати Росії станом на 27 червня
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Обмін полоненими: додому повернулися батько і син
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Сирський назвав кількість окупантів в Україні
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини спорту
Дембеле став героєм матчу Франції з Норвегією, Сенегал розгромив Ірак
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини світу
“Це принизливо”: Сікорський прокоментував позбавлення Зеленського ордена
Опубліковано
admin
Медицина має працювати для людей у кожній громаді. Віктор Ляшко
