Під час форуму в Японії між бізнесами було укладено угоди на суму майже 1 мільярд доларів. Цю інформацію оголосив Тарас Качка, віцепремʼєр-міністр України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції, під час телемарафону. У серпні делегація під керівництвом Качки відвідала Японію, де взяла участь у заході, присвяченому Національному дню України на виставці Expo 2025 в Осаці. На форумі було підписано 29 важливих угод між Україною та Японією, які стосуються спільних проєктів у сільському господарстві, харчовій промисловості, інфраструктурі, будівництві, технологіях та інноваціях.
- Домашня
- Новини бізнесу
- Між Україною і Японією підписано договорів на майже $1 млрд
Опублікувати у
Новини бізнесу
Між Україною і Японією підписано договорів на майже $1 млрд
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини бізнесу
Метінвест залучив 1 млрд грн на будівництво сонячних електростанцій
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини бізнесу
Європу попередили про збори за прохід Ормузькою протокою – ЗМІ
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини бізнесу
США відновили санкції щодо нафтових гігантів Росії
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини спорту
Гана поступилася Хорватії, а Узбекистан зазнав поразки від ДР Конго
Опубліковано
admin
