У першому турі нового сезону Української Прем’єр-ліги відбувся матч між Епіцентром і Шахтарем, який встановив рекорд відвідуваності. На стадіоні імені Романа Шухевича в Тернополі зібралося 9850 вболівальників обох команд, що стало найбільшою кількістю глядачів на матчах УПЛ після вторгнення агресора. Шахтар виявився сильнішим у протистоянні, але перемогу святкував не тільки на полі, а й у соціальних мережах Telegram і WhatsApp.
- Домашня
- Новини спорту
- У Тернополі в матчі Шахтаря з Епіцентром встановлено рекорд
Опублікувати у
Новини спорту
У Тернополі в матчі Шахтаря з Епіцентром встановлено рекорд
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини спорту
Усик і після відмови від поясів цікавий Верхувену
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Кваліфікацію Ліги конференцій ЛНЗ проведе в Польщі
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Президент WBC подумав, що замість Усика від титулів відмовився ШІ
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини світу
З власним портретом: Трамп показав дизайн нового паспорту США
Опубліковано
admin
РФ зменшила інтенсивність штурмів – DeepState
