Десятеро колишніх працівників теплоенергетичного підприємства в Кривому Розі підозрюються у розкраданні обладнання, що призвело до припинення постачання гарячої води для понад 250 тисяч мешканців та підприємств. Вони демонтували та реалізували частини водонагрівачів, використовуючи імітацію для того, щоб обманути інспекторів. Збитки від цих дій оцінюються у 30 мільйонів гривень, а вартість обладнання, яке було пошкоджено, – у 300 мільйонів гривень. Підозрюваним застосовано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, і триває розслідування в цій справі.
- Домашня
- Новини України
- Розібрали тепломережу на брухт: ділки залишили Кривий Ріг без гарячої води
Опублікувати у
Новини України
Розібрали тепломережу на брухт: ділки залишили Кривий Ріг без гарячої води
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
Сирський оцінив ситуацію на Олександрівському напрямку
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
В Україні загинув литовський доброволець
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Міноборони запровадило новий базовий контракт
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Авто новини
Німець проїхав на MINI Cooper понад мільйон кілометрів і встановив рекорд
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Сирський оцінив ситуацію на Олександрівському напрямку
Опубліковано
admin
