Десятеро колишніх працівників теплоенергетичного підприємства в Кривому Розі підозрюються у розкраданні обладнання, що призвело до припинення постачання гарячої води для понад 250 тисяч мешканців та підприємств. Вони демонтували та реалізували частини водонагрівачів, використовуючи імітацію для того, щоб обманути інспекторів. Збитки від цих дій оцінюються у 30 мільйонів гривень, а вартість обладнання, яке було пошкоджено, – у 300 мільйонів гривень. Підозрюваним застосовано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, і триває розслідування в цій справі.
- Домашня
- Новини України
- Розібрали тепломережу на брухт: ділки залишили Кривий Ріг без гарячої води
Опублікувати у
Новини України
Розібрали тепломережу на брухт: ділки залишили Кривий Ріг без гарячої води
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
Росія стягує ППО на два периметри – Зеленський
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Викрито мільйонну оборудку ексміністра часів Януковича та його спільників
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Озвучено дані уражень по важливій цілі під Москвою
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Відео
Faces of European Integration: screening process and next steps on the path to the EU
Опубліковано
admin
