Світові автовиробники стикаються зі складнощами через дефіцит рідкоземельних магнітів, які є важливими компонентами для виробництва електромобілів та сучасних автомобілів. Китай контролює значну частину виробництва цих магнітів у світі. Частина європейських автозаводів вже зупинила роботу, а інші можуть припинити виробництво незабаром. Деякі компанії працюють над створенням електродвигунів без рідкоземельних магнітів, а Європейський союз намагається активізувати видобуток цих матеріалів на своїй території. Аналітики попереджають, що залежність від Китаю може поширитися на інші ключові матеріали, такі як графіт, марганець та алюміній.
- Домашня
- Авто новини
- Автовиробники в паніці через дефіцит рідкоземельних магнітів
Опублікувати у
Авто новини
Автовиробники в паніці через дефіцит рідкоземельних магнітів
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Авто новини
У Китаї дебютував новий Jaguar Freelander
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Авто новини
Швеція закликала ЄС не схвалювати автопілот Tesla FSD
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Авто новини
Skoda розкрила інтер’єр нового електрокросовера Peaq перед прем’єрою
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини світу
В Німеччині з гори зірвався і загинув 19-річний альпініст
Опубліковано
admin
У Лондоні стартував новий раунд торговельних переговорів між США та КНР
