У Києві зафіксували зростання випадків захворюваності на кір – з початку року було чотири спалахи. Головний державний санітарний лікар Києва Сергій Чумак повідомив про це в інтерв’ю Укрінформу. Він зазначив, що у січні-березні були лише два випадки, але в квітні і травні цифри зросли – 29 і 24 випадки відповідно. Серед хворих були 18 дітей, більшість з яких не були вакциновані. Зараз у місті проводиться акція з вакцинації, щоб надолужити пропущені щеплення.
- Домашня
- Новини Києва
- У Києві зростає захворюваність на кір
Опублікувати у
Новини Києва
У Києві зростає захворюваність на кір
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини Києва
Удар РФ по Києву: горять склади, є потерпілі
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини Києва
Стало відомо, чому в Києві аварійні відключення
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини Києва
У Києві ввели екстрені відключення світла
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Авто новини
Volkswagen закриє чотири заводи і звільнить 100 000 людей – ЗМІ
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Дембеле став героєм матчу Франції з Норвегією, Сенегал розгромив Ірак
Опубліковано
admin
Відкрито справу щодо вбивства Портнова – ЗМІ
