За інформацією російського видання Neftegaz, окупанти з Росії стверджують, що розпочали будівництво плавучої насосної станції для Запорізької атомної електростанції. Ця станція має потужність до 80 000 кубометрів на годину і призначена для перезапуску енергоблоків. Олексій Ліхачов з Росатому заявив, що ця станція дозволить Росії вирішити проблему водопостачання під час роботи енергоблоків. Однак українські посадовці вважають, що Запорізька АЕС не може бути безпечно відновлена Росією через відсутність необхідних умов, включаючи відсутність ремонтів на станції та відсутність кваліфікованого персоналу.
- Домашня
- Новини світу
- Росія будує насосну станцію для перезапуску ЗАЕС – ЗМІ
Опублікувати у
Новини світу
Росія будує насосну станцію для перезапуску ЗАЕС – ЗМІ
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини світу
Світовий банк погодив 3,39 млрд для України: деталі програми
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини світу
США розмістили ракетний крейсер в Аравійському морі біля узбережжя Ірану
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини світу
Трамп сказав Зеленському бути “сміливішими” з РФ – ЗМІ
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини України
На Хмельниччині перекинувся туристичний автобус із 54 пасажирами
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Світоліна продовжує переможний шлях на турнірі в Німеччині
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Зеленський доручив дипломатам забезпечити графік постачань ППО
Опубліковано
admin
Спаллетті можуть показати на двері: збірна Італії на межі зміни тренера
