За інформацією російського видання Neftegaz, окупанти з Росії стверджують, що розпочали будівництво плавучої насосної станції для Запорізької атомної електростанції. Ця станція має потужність до 80 000 кубометрів на годину і призначена для перезапуску енергоблоків. Олексій Ліхачов з Росатому заявив, що ця станція дозволить Росії вирішити проблему водопостачання під час роботи енергоблоків. Однак українські посадовці вважають, що Запорізька АЕС не може бути безпечно відновлена Росією через відсутність необхідних умов, включаючи відсутність ремонтів на станції та відсутність кваліфікованого персоналу.
- Домашня
- Новини світу
- Росія будує насосну станцію для перезапуску ЗАЕС – ЗМІ
Опублікувати у
Новини світу
Росія будує насосну станцію для перезапуску ЗАЕС – ЗМІ
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини світу
Сенат підтримав обмеження повноважень Трампа щодо Ірану
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини світу
Одна з країн Європи гальмує вступ України та Молдови до ЄС – ЗМІ
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини світу
Світовий банк погодив 3,39 млрд для України: деталі програми
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини світу
Сенат підтримав обмеження повноважень Трампа щодо Ірану
Опубліковано
admin
Спаллетті можуть показати на двері: збірна Італії на межі зміни тренера
