На одній з ділянок фронту російським загарбникам вдалося просунутися на 20 кілометрів до міста Суми. Це означає, що можна очікувати атаки FPV-дронами по обласному центру. Села Кіндратівка та Олексіївка перейшли до “червоної зони”, оскільки їх повністю захопили росіяни. Вони також намагаються рухатися далі, до селища Хотінь та Малої Корчаківки. Ситуація на відтинку Новомиколаївка-Варачине-Яблунівка-Юнаківка вважається важкою, оскільки росіяни наблизилися до цих населених пунктів. У районі Локні противник також намагається наступати, що ускладнює оборону. Росіяни зосередили значні сили в цих районах та використовують піхоту та дрони для атак. Президент Володимир Зеленський вважає, що Росія змінила свої цілі через нестачу сил, інакше вона б атакувала швидше.
- Домашня
- Новини України
- Війська РФ вийшли на 20 км до Сум – DeepState
Опублікувати у
Новини України
Війська РФ вийшли на 20 км до Сум – DeepState
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
Названо області, де складна ситуація зі світлом
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Удари по Донеччині: є жертва та семеро поранених
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Біля Криму сталася серія землетрусів
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини спорту
Промоутер назвав бій Ітауми з Хрговічем випробуванням у кар’єрі британця
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини світу
У Польщі пояснили, чому Шредера та Мусолліні не позбавили ордена
Опубліковано
admin
Усман Дембеле через травму пропустить перші матчі Клубного чемпіонату світу
