Енергетики Києва повернули світло всім клієнтам, які лишилися без електропостачання після нічної російської атаки. Про це повідомила пресслужба КМДА в п’ятницю, 6 червня. Вночі внаслідок ракетно-дронових ударів без електропостачання у столиці залишилися 2167 осель містян. Без світла залишилися споживачі на лівому березі Києва. Це були, зокрема, власники квартир у багатоповерхівках та приватних будинків. Станом на середину дня 6 червня енергетики повернули світло в усі домівки.
- Домашня
- Новини Києва
- Енергетики повернули світло всім мешканцям Києва після нічної атаки
Опублікувати у
Новини Києва
Енергетики повернули світло всім мешканцям Києва після нічної атаки
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини Києва
Кілька районів Києва залишилися без світла
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини Києва
На Майдані люди протестують проти маршу на підтримку ЛГБТ-спільноти
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини Києва
Метадон у милі та буряках: викрито постачання наркотиків до Київського СІЗО
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини світу
Китай удвічі збільшить імпорт підсанкційного російського газу – ЗМІ
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Неймар готовий повернутися на поле і дебютувати на ЧС-2026
Опубліковано
admin
