У минулу суботу, ФК “Динамо” зіграв останній матч сезону в Українській Прем’єр-лізі проти команди “Колос” на стадіоні імені Валерія Лобановського. “Динамо” вийшло на поле як новий чемпіон. Матч закінчився внічию з рахунком 1:1, що дозволило киянам завершити сезон без жодної поразки. У 30 матчах чемпіонату “Динамо” здобуло 70 очок. Після гри відбулась церемонія нагородження, під час якої гравці та тренерський штаб отримали золоті медалі та чемпіонський кубок. У церемонії також взяли участь представники УАФ, УПЛ та Асоціації футболу Києва.
- Домашня
- Новини спорту
- Динамо в сезоні грало без поразок, здобуло золоті медалі та одержує трофей
Опублікувати у
Новини спорту
Динамо в сезоні грало без поразок, здобуло золоті медалі та одержує трофей
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини спорту
Українські тенісисти не зіграють у чоловічому розряді Вімблдону
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Клуб АПЛ зробив важливий крок до створення сучасного стадіону
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Збірна Німеччини втратила ключового захисника до кінця ЧС-2026
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини спорту
Українські тенісисти не зіграють у чоловічому розряді Вімблдону
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
На Харківщині депутат “евакуював” до тещі майна громади на 14,5 млн грн
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
На Харківщині депутат “евакуював” до тещі майна на 14,5 млн грн
Опубліковано
admin
Перекладали чотирма мовами: відомі подробиці перемовин у Стамбулі
