На Запорізькій атомній електростанції понад тиждень триває ситуація, коли станція отримує електроенергію лише через одну лінію електропередачі. Резервна лінія була відключена 7 травня, і тепер станція повністю залежить від єдиної функціонуючої лінії. Пошкодження лінії сталося на території, що контролюється Україною, але через військові дії ремонтні роботи не можуть бути проведені. Зупинено шість реакторів, які все ще потребують зовнішнього живлення для безпеки. Генеральний директор Міжнародного агентства з атомної енергії вважає, що зовнішнє енергопостачання є найбільшою загрозою для безпеки станції під час війни. Команда МАГАТЕ щодня відчуває військову активність та вибухи в районі станції.
- Домашня
- Новини України
- Запорізька АЕС вже тиждень на межі блекауту: в МАГАТЕ зробили заяву
Опублікувати у
Новини України
Запорізька АЕС вже тиждень на межі блекауту: в МАГАТЕ зробили заяву
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
З’явилися фото мосту через Північнокримський канал після удару ЗСУ
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Навіть у росіян є претензія до Путіна – Зеленський
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
На Хмельниччині перекинувся туристичний автобус із 54 пасажирами
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини спорту
Українка зробила перший крок до основної сітки турніру Великого шолома
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
З’явилися фото мосту через Північнокримський канал після удару ЗСУ
Опубліковано
admin
Вишиванка Херсонщини: твоя тиша говорить голосно: я — Україна!
