Футболіст Вестерло Сергій Сидорчук пояснив, чому він вирішив не повертатися до гравців Динамо Київ. Він вважає, що у команді є молоді футболісти, які заслуговують на гру і розвиток. Сидорчук вважає, що не хоче бути тягарем для Динамо і не бачить сенсу в тому, щоб перешкоджати молодим гравцям розвиватися. Він побажав їм стати ще кращими футболістами.
- Домашня
- Новини спорту
- Не хочу бути тягарем: Сидорчук про можливе повернення в Динамо
Опублікувати у
Новини спорту
Не хочу бути тягарем: Сидорчук про можливе повернення в Динамо
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини спорту
Перша ракетка світу поділився секретом успішних виступів
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Тренер Норвегії налаштований дати рішучий бій збірній Франції
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Клуб, що залишив УПЛ, оголосив про відхід спортивного директора
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини спорту
Перша ракетка світу поділився секретом успішних виступів
Опубліковано
admin
Таджикистан декриміналізував активність у соцмережах
