США заявили про нові удари по цілях Ірану

Американські військові заявили про нові удари по об’єктах в Ірані у відповідь на атаку на танкер в Ормузькій протоці. Центральне командування США повідомило, що після попередніх ударів у відповідь на іранську атаку на судно, Іран відмовився дотримуватися угоди про припинення вогню. Тому американські військові знову нанесли удари, цього разу по іранській військовій інфраструктурі, системах зв’язку, об’єктах протиповітряної оборони та іншим об’єктам. Атака сталася після того, як іранський безпілотник-камікадзе атакував танкер поблизу Ормузької протоки.

Більше від автора

Усик дає шанс іншим у надважкому дивізіоні, однак готує і собі бій

Польща забере будівлю генконсульства РФ за борги

Залишити відповідь

Останні коментарі

Немає коментарів до показу.

Новини світу