На Кубку світового виклику в Онофрійчук медаль у багатоборстві

Українська гімнастка Таїсія Онофрійчук виборола срібну медаль на Кубку світового виклику з художньої гімнастики у румунському місті Клуж-Напока. У змаганнях вона набрала 112.000 балів, посівши друге місце. Першою у багатоборстві стала Дар’я Варфоломєєв з Німеччини, а третє місце посіла Тахміна Ікромова з Узбекистану. Ще одна українка, Любов Горащенко, фінішувала на 32-му місці. Таїсія Онофрійчук також успішно пройшла до фіналів у всіх чотирьох окремих вправах. Її виступи у фіналах будуть можна побачити в неділю, 28 червня.

Більше від автора

У Севастополі зупинилась частина громадського транспорту – ЗМІ

Фіцо на саміті НАТО заблокує позики для України

Залишити відповідь

Останні коментарі

Немає коментарів до показу.

Новини світу