У Дніпропетровській області виявили дві групи людей, серед яких були навіть правоохоронці, які протягом півроку вирубували лісові зони у Павлоградському районі без дозволу, щоб потім продавати деревину. За даними прокуратури, всім учасникам пред’явили звинувачення у незаконній порубці, перевезенні, зберіганні та продажу лісу. Група використовувала спеціальне обладнання та транспорт для вирубки дерев, серед яких були акація, ясен і дуб. Вони продавали деревину через Інтернет на місцевій території. Усього було знищено понад 1000 дерев, а збитки від цих дій становлять майже 14 мільйонів гривень. Під час обшуків правоохоронці вилучили транспорт, гроші, зброю, наркотики та інші докази злочину.
- Домашня
- Новини України
- На Дніпропетровщині викрито дві групи “чорних лісорубів”
Опублікувати у
Новини України
На Дніпропетровщині викрито дві групи “чорних лісорубів”
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
Сили оборони уразили три важливі мости на ТОТ
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Спецслужби РФ викрили на кібератаках проти посадовців України, ЄС і США
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Мільйонні збитки: на Дніпропетровщині директор КП отримав підозру
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Відео
Хочеш потрапити в «Альфу» СБУ? Чекай на наш рекрутинговий простір у своєму місті!
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Відео
Підпалював автомобілі військовослужбовців на замовлення: поліцейські з СБУ затримали зловмисника
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Відео
Привласнили понад 3,5 млн грн на благоустрої столиці: поліцейські викрили «схему» в «Київзеленбуді»
Опубліковано
admin
