Мер міста на Київщині отримав підозру

Міський голова на Київщині став фігурантом кримінального провадження через підозру у заволодінні землею та розтраті бюджетних коштів на суму понад 75 мільйонів гривень. Йому висунули звинувачення у тому, що він організував схему заволодіння земельними активами через підставних осіб, а також використовував недостовірні дані для легалізації земель у більш цінних місцях. Крім того, йдеться про незаконні витрати коштів на озеленення території громади. Прокуратура вимагає утримання під вартою чи внесення застави у розмірі 75 мільйонів гривень для підозрюваного, а також його відсторонення від посади. У ході розслідування також виявлено розмови, які можуть свідчити про підготовку незаконних схем приватизації земель та одержання неправомірної вигоди.

Більше від автора

Аліна Гросу назвала найнедооціненішого співака України

Удар по саперам на Херсонщині: загинули двоє співробітників гуморганізації

Залишити відповідь

Останні коментарі

Немає коментарів до показу.

Новини світу