Окупанти вдарили по АЗС у Сумах і Запоріжжі, сталися пожежі

Російські війська вранці 25 червня атакували автозаправні станції у Сумах і Запоріжжі. Цю інформацію поширили міський голова Сумів і голова Запорізької обласної військово-цивільної адміністрації. Унаслідок удару БпЛА сталася пожежа на одній із АЗС у Зарічному районі Сум. Інформація про постраждалих ще уточнюється. Голова обласної військово-цивільної адміністрації Запоріжжя підтвердив, що видимий дим у місті є наслідком російської атаки на автозаправні станції.

Більше від автора

Марокко розбиває Гаїті, Бразилія сильніша за Шотландію

Чехія зазнала поразки від Мексики, Корея поступилася ПАР

Залишити відповідь

Останні коментарі

Немає коментарів до показу.

Новини світу