За повідомленням Forbes, Україна можливо використала американські ракети AGM-188A Rusty Dagger під час атаки на Воронезький завод напівпровідникових приладів. Ці ракети були розроблені для літаків F-16 і мають високу точність та дію на великі відстані. Україна уклала контракт на закупівлю 3550 таких ракет за $825 млн, що є значно дешевше, ніж аналогічні британські Storm Shadow. Ракети були використані в ракетному ударі по оборонному заводу у Воронежі, який є ключовим підприємством для виробництва електроніки для військової техніки, такої як ракети Х-101, системи Іскандер-К і Калібр, комплекси ППО С-400 та зенітні системи Панцир.
- Домашня
- Новини України
- Завод у Воронежі могли знищити нові американскі ракети – ЗМІ
Опублікувати у
Новини України
Завод у Воронежі могли знищити нові американскі ракети – ЗМІ
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
Трамп: Зеленський добре справляється
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
У Держдепі вважають, що Україна почала вигравати війну
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Військова омбудсманка пропонує розділити Скелю на окремі підрозділи
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини України
У Держдепі вважають, що Україна почала вигравати війну
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Військова омбудсманка пропонує розділити Скелю на окремі підрозділи
Опубліковано
admin
Скандал у ЗСУ: омбудсмен перевіряє заяви про катування у Скелі
