Сьогодні рано вранці російський безпілотник атакував автозаправну станцію на околиці міста Суми. У результаті цієї атаки постраждали троє мирних жителів, які знаходилися на території станції. Також були пошкоджені автомобілі. Голова обласної військової адміністрації Олег Григоров підтвердив цю інформацію, додавши, що російські війська систематично атакують автозаправні станції в області. Наслідки цієї конкретної атаки наразі з’ясовуються.
- Домашня
- Новини України
- Росіяни вдарили по АЗС на Сумщині, троє постраждалих
Опублікувати у
Новини України
Росіяни вдарили по АЗС на Сумщині, троє постраждалих
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
П’ять російських командирів отримали підозру за удар по Кривому Рогу
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
У Запоріжжі бомби впали на пляж, постраждали діти
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Затишшя на шести напрямках фронту – Генштаб
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини України
П’ять російських командирів отримали підозру за удар по Кривому Рогу
Опубліковано
admin
