Іран, Катар і Пакистан заявили про досягнутий прогрес після перших переговорів зі США в Швейцарії. Делегації обговорили підготовку до укладення остаточної угоди, включаючи заморожені активи Ірану та санкції на продаж нафти. Сторони також домовилися про безпечний прохід суден через Ормузьку протоку. Посередники з Катару та Пакистану відзначили позитивну атмосферу переговорів та досягнутий прогрес. Було ухвалено рішення створити Комітет високого рівня для нагляду за процесом та розроблено план досягнення остаточної угоди протягом 60 днів. Технічні переговори триватимуть до кінця тижня, а також планується створення групи з усунення конфліктів у Лівані. Проте, після погроз президента США Дональда Трампа щодо контролю над Ормузькою протокою, переговори можуть ускладнитися.
- Домашня
- Новини світу
- Іран заявив про “прогрес” у переговорах зі США
Опублікувати у
Новини світу
Іран заявив про “прогрес” у переговорах зі США
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини світу
У Польщі пояснили, чому Шредера та Мусолліні не позбавили ордена
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини світу
В Ізраїлі 92% жителів вважають Іран переможцем у війні – опитування
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини світу
У Катарі стався вибух на заводі з переробки СПГ: 54 поранених, 18 зниклих
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини спорту
Промоутер назвав бій Ітауми з Хрговічем випробуванням у кар’єрі британця
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини світу
У Польщі пояснили, чому Шредера та Мусолліні не позбавили ордена
Опубліковано
admin
Війна з Іраном обійшлася Пентагону в 40 млрд доларів – CNN
