Іран, Катар і Пакистан оголосили про успішний перший раунд переговорів зі США в Швейцарії. Під час зустрічі обговорювали підготовку до укладення остаточної угоди, зокрема, зупинення санкцій на продаж іранської нафти та розморожування активів Ірану. Також домовилися про безпечний прохід суден через Ормузьку протоку. Посередники з Катару і Пакистану заявили про позитивну атмосферу переговорів і досягнутий прогрес. Створено Комітет високого рівня для політичного нагляду за процесом між США та Іраном. Технічні переговори триватимуть у Швейцарії, а також планується створення групи для усунення конфліктів у Лівані. Тривають бойові дії між Ізраїлем та Хезболлою, незважаючи на угоду про припинення вогню. Президент США Дональд Трамп погрожує контролювати Ормузьку протоку, якщо не буде досягнуто домовленостей з Іраном.
- Домашня
- Новини світу
- Іран заявив про “прогрес” у перемов зі США
Опублікувати у
Новини світу
Іран заявив про “прогрес” у перемов зі США
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини світу
В Ізраїлі 92% жителів вважають Іран переможцем у війні – опитування
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини світу
У Катарі стався вибух на заводі з переробки СПГ: 54 поранених, 18 зниклих
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини світу
Трамп накинувся на NYT за сумніви стосовно “успіху” війни з Іраном
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини світу
В Ізраїлі 92% жителів вважають Іран переможцем у війні – опитування
Опубліковано
admin
В Москві заявили про масовану атаку дронів
