Йдеться про понад 100 млн гривень збитків, завданих через системно організовані механізми, у яких бюджетні кошти на лікування пацієнтів використовувалися для незаконного збагачення. До схем були залучені керівники медичних закладів, медичні директори, завідувачі відділень, лікарі, бухгалтери, а також посадовці місцевого рівня та підконтрольні приватні структури.
Опублікувати у
Відео
Поліцейські викрили десятки схем привласнення державних коштів на медичні послуги по всій Україні
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Відео
1 загиблий та 3 поранених внаслідок вечірнього ракетного удару по цивільній інфраструктурі Одещини.
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Відео
22 червня 1941 року війна прийшла в життя мільйонів українців — із руйнуваннями, втратами й болем.
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Відео
Парламентський тиждень 20.06.2026
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Відео
1 загиблий та 3 поранених внаслідок вечірнього ракетного удару по цивільній інфраструктурі Одещини.
Опубліковано
admin
Угорці вкололи “сироватку правди” затриманому інкасатору-українцю – ЗМІ
