Дівчина на ім’я Фібі Гейтс, дочка відомого американського підприємця Білла Гейтса, розповіла в одному з подкастів про психічний стан свого батька. Вона заявила, що у нього діагностували синдром Аспергера, що є формою аутизму. Фібі розповіла, що це пояснює його замкнутість та “соціальну незграбність”. Білл Гейтс ніколи раніше не говорив про цей діагноз публічно. Синдром Аспергера характеризується труднощами у соціалізації та поведінці, але при цьому когнітивні здібності залишаються незмінними. Фібі поділилася цією інформацією, коли говорила про особисте життя та реакцію батька на її стосунки.
- Домашня
- Новини культури
- Дочка Білла Гейтса розповіла про його психічний розлад
Опублікувати у
Новини культури
Дочка Білла Гейтса розповіла про його психічний розлад
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини культури
18-річна донька Джей Ло уперше після камінгауту з’явилася на публіці
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини культури
Святослав Вакарчук опублікував фото з дітьми
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини культури
Анна Кошмал показала рідкісне фото чоловіка
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Відео
Чи змінить Трамп свою позицію щодо України та тиску на рф | Андрій Городницький
Опубліковано
admin
В Україні посівна площа під сільгоспкультурами на 6,1% менше, ніж торік
