У столиці Данії, у місті Копенгагені, сталася аварія, коли автомобіль врізався в натовп людей на популярному мосту королеви Луїзи. Щонайменше одинадцять людей отримали поранення, з них троє перебувають у критичному стані. Водій, чоловік похилого віку, втратив контроль над машиной, спершу врізавшись у будівельний об’єкт, а потім збивши велосипедиста та кількох людей біля булочної. Подія спровокувала паніку серед перехожих, які опинились на місці аварії. Поки поліція не встановила причини події, а водія ще не допитали.
- Домашня
- Новини світу
- В Данії автомобіль влетів у натовп людей: 11 потерпілих
Опублікувати у
Новини світу
В Данії автомобіль влетів у натовп людей: 11 потерпілих
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини світу
Венс Ірану: На насильство буде відповідь насильством
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини світу
“Це принизливо”: Сікорський прокоментував позбавлення Зеленського ордена
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини світу
Землетрус у Венесуелі завдав збитки на мільярди
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Відео
У Сумах внаслідок російських атак травмовані 13 людей, серед них — 2 дітей
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Іспанія залишилася без ключового гравця перед початком плей-оф
Опубліковано
admin
Як Україна стримує ракетні загрози з Криму та контролює Чорне море | Дмитро Плетенчук
