У російському місті Білгороді і в довколишніх селах і селищах після ракетного удару по ТЕЦ Луч зникло світло, повідомляють російські пабліки.
Незалежний російський ТГ-канал Astra пише, що першим про атаку на ТЕЦ написав білгородський канал Пепел, він також опублікував відповідне відео, яке, згідно з висновками аналізу ASTRA, було знято за 500 метрів від об’єкта.
За словами губернатора Білгородської області Гладкова, це вже другий обстріл енергоінфраструктури Білгорода за день.
Раніше ми писали, що Генштаб повідомив про удари по ворожих об’єктах.
- Домашня
- Новини світу
- Місто в РФ залишилося без світла через удар по ТЕЦ
Опублікувати у
Новини світу
Місто в РФ залишилося без світла через удар по ТЕЦ
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини світу
“Це принизливо”: Сікорський прокоментував позбавлення Зеленського ордена
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини світу
Землетрус у Венесуелі завдав збитки на мільярди
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини світу
Захоплений танкер “тіньового флоту РФ” доставлений у води поблизу Марселя
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини спорту
Дешам став рекордсменом за кількістю перемог на чемпіонатах світу
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Іспанія здолала Уругвай, а Кабо-Верде поділило очки зі своїм суперником
Опубліковано
admin
Маліновський пробив пенальті в ноги воротарю, який пішов падати набік
