У ніч на понеділок українські військові завдали результативних уражень по об’єктах армії РФ на тимчасово окупованих територіях (ТОТ). Про це повідомив Генштаб ЗСУ 2 лютого.
“У районі Курахівки (ТОТ Донецької області), уражено два пункти управління противника: полкового та дивізійного рівнів. У тому ж районі зафіксовано влучання у склад боєприпасів, що забезпечував підрозділи загарбників”, – йдеться у повідомленні.
Крім того, ЗСУ продовжують послідовно бити по пунктах управління БпЛА, що значно послаблює спроможності ворога.
“Зафіксовано ураження таких цілей у районах Успенівки та Гуляйполя Запорізької області. Втрати окупантів уточнюються”, – додали в Генштабі.
- Домашня
- Новини України
- ЗСУ уразили пункти управління армії Росії
Опублікувати у
Новини України
ЗСУ уразили пункти управління армії Росії
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
На Закарпатті лікарня заробила 9,5 млн грн на фантомних пацієнтах
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Замах на Юсова: затримано ключового фігуранта
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Окупанти створюють умови для поширення сибірки на Херсонщині – ГУР
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини України
На Закарпатті лікарня заробила 9,5 млн грн на фантомних пацієнтах
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Окупанти створюють умови для поширення сибірки на Херсонщині – ГУР
Опубліковано
admin
Українські спортсмени прибувають до олімпійських селищ Італії
