В Одеській області після негоди без електропостачання залишаються 7,5 тис. абонентів, енергетики працюють у посиленому режимі. Про це увечері в неділю, 1 лютого, повідомив очільник ОВА Олег Кіпер.
“Станом на 21:00 без світла залишалися 7,5 тисяч абонентів. Роботи не зупиняються ні на хвилину і триватимуть до повного відновлення”, – зазначив чиновник.
Кіпер поінформував, що в області продовжують діяти стабілізаційні відключення за графіками.
“Однак, в частині Одеського району та деяких районних центрах області тривають екстрені відключення без графіків. Їх застосовують для запобігання перевантаження працездатного обладнання”, – зазначив очільник ОВА.
- Домашня
- Новини України
- На Одещині тисячі людей залишаються без світла після негоди
Опублікувати у
Новини України
На Одещині тисячі людей залишаються без світла після негоди
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
Росія розпочала наступальну кампанію – ЗСУ
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
МЗС про кризу з Польщею: Працюємо над зниженням емоцій
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Через російський обстріл у Херсоні загинув чоловік, є поранені
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини України
МЗС про кризу з Польщею: Працюємо над зниженням емоцій
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини спорту
За Довбика готовий поборотися клуб із Ліги чемпіонів
Опубліковано
admin
У Празі відбувся масштабний мітинг на підтримку президента
